Badania prof. Natalii Letki w magazynie The Conversation

The Conversation to magazyn online publikujący wiadomości i raporty badawcze przygotowane przez naukowców i badaczy z całego świata. Prof. Natalia Letki (laureatka w konkursie grantowym CESS) opowiedziała o badaniach prowadzonych wspólnie z dr. Dawidem Walentkiem (Ghent University), prof. Peterem Dinesenem (University of Copenhagen) i prof. Ulfem Liebe (University of Warwick).

W artykule zostały omówione wyniki badań dotyczące preferencji obywateli Unii Europejskiej odnośnie polityki azylowej. Artykuł dostępny jest w wersji anglojęzycznej oraz w języku francuskim.